print

Fiets en Wandelbeurs Lezingen, Zondag 1 maart 2020

starttijd  eindtijd   zaal            lezing                                       

11:00      11:30      4.D.20          Frans Welkamp : Verdwalen is balen           
11:00      12:00      Zaal 6          Margo Peters : Ontdek de Oranjeroute!        
11:00      12:00      Zaal 4          Dirk Hilbers : Natuurspektakel Extremadura   
11:00      12:00      Zaal 7          Eric Schuijt en Carla van Tatenhove : Fietsen langs de oevers van de Mekong
11:00      12:00      Zaal 3          Henk Nijland : Kriskras fietsen door Nederland
11:00      12:00      Zaal 1          Bert Sitters : Fietsen in Wallonië en de Ardennen
11:00      12:00      Zaal 2          Sietske de Vet en Tineke Harlaar : Het geheim achter 30 jaar NS-wandelingen
11:00      12:00      Zaal 8          Joost Verbeek : Wandelen en fietsen met gps  
11:00      12:00      Zaal 5          Auke Raaff : Eten uit je rugzak              
11:30      12:00      4.D.20          Erwin Zantinga : Workshop creatief reizen    
12:00      12:30      4.D.20          Noes Lautier : ‘Ik ga op huttentocht en neem mee…’
12:00      13:00      Zaal 6          Riet van Laake & Guus Wesselink : 500 km lopen op de oude Via Regia
12:00      13:00      Zaal 7          Ad Snelderwaard : Fietsen langs het Pieterpad
12:00      13:00      Zaal 2          Gert Wich : Lopen naar Rome                  
12:00      13:00      Zaal 3          Hans Corbijn en Els v.d. Kerkhof : Zwerven door Zeeland
12:00      13:00      Zaal 4          Robert van Weperen : Albanië - voor jezelf alleen
12:00      13:00      Zaal 1          Better Places : Rondreizen op maat door Oost-Europa
12:00      13:00      Zaal 8          Wim Jongman : Betaalbaar en toch lichtgewicht op fietsvakantie
12:00      13:00      Zaal 5          Wanda Catsman, Bregje Schipper en Shanna Bussink : Welke wandelgadgets maken jouw wandeling makkelijker én leuker?
12:30      13:00      4.D.20          Bart Baars : Opstap naar expeditieklimmen    
13:00      13:30      4.D.20          Sean Vos : Fotograferen in de bergen         
13:00      14:00      Zaal 6          Jan Oude Hengel : Langs Duitse Rivieren ‘Fietsen naar Praag’
13:00      14:00      Zaal 4          Erik van den Boom : De Balkan kustroute      
13:00      14:00      Zaal 7          Frank van Rijn : Dwars door de Sahara in 1986
13:00      14:00      Zaal 1          Jarosław Tarański, Marcin Koziol en Marek Szwed : Małopolska Cycling Challenge
13:00      14:00      Zaal 2          Peter Velthuis : Het Pronkjewailpad          
13:00      14:00      Zaal 3          Wanda Catsman : Wandelen langs Nederlandse Wijngaarden
13:00      14:00      Zaal 8          Marten Gerritsen : Hoe een fietsvakantie geen sleutelvakantie wordt
13:00      14:00      Zaal 5          Rob Salomonson : Lopen, zoals de natuur het bedoeld heeft
13:30      14:00      4.D.20          René de Bos : Sneeuwschoenwandelen          
14:00      14:30      4.D.20          Matthieu Veldhuis : Wildkamperen in de bergen
14:00      15:00      Zaal 6          Robert van Weperen : De Duitse Donau         
14:00      15:00      Zaal 2          Everdiene Geerling : de Via Francigena       
14:00      15:00      Zaal 7          Herman Vuijsje : Strandlopers                
14:00      15:00      Zaal 4          Karin Anema : Wandelen en fietsen op hoogte in Colombia
14:00      15:00      Zaal 1          Monique Satink, Asian Way Of Life : De Filipijnen: een tropisch fietsparadijs!
14:00      15:00      Zaal 3          Peter Molog : Fietsen van Cantebury naar Rome
14:00      15:00      Zaal 8          Johan Blom : Gps-navigatie met een smartphone
14:00      15:00      Zaal 5          Thomas de Klein : Kurkdroog of toch kletsnat?
14:30      15:00      4.D.20          Sean Vos : Tochtplanning voor bergwandelen   
15:00      16:00      4.D.20          Jonathan Vandevoorde : Hoe kweek je een berggeit
15:00      16:00      Zaal 6          Rurger Burgers : Te voet dwars door Duitsland
15:00      16:00      Zaal 4          Kees Lucassen : Drie mooie fietsreizen voor beginners
15:00      16:00      Zaal 2          Bregje Schipper : Wandelen over de Camino Portugués
15:00      16:00      Zaal 3          Claar Talsma en Joanne Wissink : Mini Expedities, avonturen dicht bij huis
15:00      16:00      Zaal 7          Tjerk Ridder : Bonne Route!                  
15:00      16:00      Zaal 1          Jessica de Korte : De Oostzeeroute in Denemarken
15:00      16:00      Zaal 8          Eric Schuijt : Fietsvakantie voorbereiden    
15:00      16:00      Zaal 5          Sander Woutersen (Rugzaklopers) : Ultra light backpacking
16:00      17:00      Zaal 6          Joost Vermeulen : Een Romeinse Grens in Duitsland
16:00      17:00      Zaal 3          Elsi Rizvanolli : Wandelen over de Tirana Trails
16:00      17:00      Zaal 4          Gerrit Jan Zwier  : Good old England         
16:00      17:00      Zaal 8          Arthur Nooter : Filmen en monteren met je smartphone